Metin Kutusu: Resul Serin
Metin Kutusu: Metin Kutusu: Metin Kutusu:

www.mekaleskirit.net

02.06.2010

‘’ya gemi Türk gemisi değilmiş zaten içindekilerde asker değil siviller, gitmeseymiş..bize ne der demez, kaskın set tavrım karşısında susmuş geri adım atmıştır.

 

Ama baktım kı sonralarda tvlerede çıkan her İsrailli sivil asker gazeteci her kim çıktı ise inanılmaz derecede tek taraflı İsrail’i haklı gösterme savunma çabasına girmişken içimizdeki şerefsiz Türk vatandaşları ,gazeteciler, satır aralarında İsrail’i temize çıkarma çabalarına girmişlerdir.

 

Bir dünya zırva… sadece bir örnek vereyim.. Bir Arap gazeteci Türkiye’nin Arap kamuoyunda lider ülke olduğunu ve Türkiye’den övgü ile bahsedince yok efendim Kıbrıssı niye Araplar tanımıyorlarmış yok kurutuluş savaşında niye arkadan vurmuşlarmış…bazıları kem küm bize ne Arapların sorunu … gemi bilmem nerenin gemisi imiş… ulan  gemi TÜRK bayraklı ÖLEN 6  Türk var. AKDENİZ bizim de denizimiz…sizlerin soyuna Rum ermeni Yahudi kanı karışmış olabilir ama hala bu ülkede Osmanlı kanı  taşıyanlar var şükür.

 

sorarım??  Kıbrıs sı İsrail mi tanıyor Kıbrıssı Azeriler mi tanıyor AB mi ABD mi kim tanıyor ?da Araplara suç atıyoruz??? Kurtuluş savaşında bazı Araplar arkamızdan vurmuş da ab ülkeleri Yunanistan Bulgaristan İngiltere İtalya ne yapmış İşgalciler Araplar mi yoksa diğerlerimi? Çanakkale de Araplara karşı mı savaştık Allahuekber dağlarında Araplar için mi can verdik?? Peki bunlara düşmanlık yok da Araplara niye var?? İlle suçlanacak biri varsa şu anda Arap olan mısır dir…ABD ile gümrüksüz ticaret karşılığında Filistinlileri satmış İsrail gibi gümrük kapısını kapatıp Filistin’e ambargoya mahkum etmiştir onlar da en az İsrail kadar suçludurlar..ama hz İsa’ya zülüm edip asan Yahudilerin kötü soyu kadar mısırlılarında firavun soyundan geldiğini unutmayalım  …Ancak Erdoğan gibi Osmanlı soyundan gelenler dik durabilirler.

 

İsrail 5 aşamada bitecektir… öncelikle durum tespiti yapılıp düşman ilan edilmiştir . ikincisi dünya örgütleri nezlinde devletler isteksiz olsa bile kınama suçu tespit açıklamaları yapılmıştır 3.  İsrail artık dünya milletleri vicdanında yargılanıp mahkum edilecek. 4. Böylelikle psikolojik yalnızlığa itilecek,5.yalnız yakalanan İsrail TÜRKİYE tarafından kıstıracak ve ırzına geçirilecek.

 

Beline kuvvet Erdoğan.

 

Saygılarımlar

s.a

Başbakan Prof.Dr.M.Semsettin GÜNALTAY İSRAİL’İ TANIYAN BAŞBAKANIMIZ…din alimi ve ilahiyatçı…bu terörist devleti tanıma şansızlığı ve vebali ona aittir…Marmara gemisi saldırıya uğrayıp bu durum ortaya çıktığı zaman  yeni tanıştığım asker emeklisi arkadaşımın ilk tepkisi...

Metin Kutusu: www.mekaleskirit.net 
web Design © 2008 ßy ßeklipxe.

İsrailli Türkler